Şişli İcra Dairesi

ŞİŞLİ İCRA  Müdürlükleri telefon no : (0212) 232 27 00

Şişli İcra daireleri kapatılmış olup, İstanbul Çağlayan Adliyesine taşınmıştır. Kapatılan dairelerin yeni numaraları aşağıdadır.

Şişli 1.İcra Müdürlüğü İstanbul 24.İcra Müdürlüğü
Şişli 2.İcra Müdürlüğü İstanbul 26.İcra Müdürlüğü
Şişli 3.İcra Müdürlüğü İstanbul 27.İcra Müdürlüğü
Şişli 4.İcra Müdürlüğü İstanbul 29.İcra Müdürlüğü
Şişli 5.İcra Müdürlüğü İstanbul 23.İcra Müdürlüğü
Şişli 6.İcra Müdürlüğü İstanbul 31.İcra Müdürlüğü
Şişli 7.İcra Müdürlüğü İstanbul 36.İcra Müdürlüğü
Şişli 8.İcra Müdürlüğü İstanbul 30.İcra Müdürlüğü

Şişli İcra Dairesi” hakkında 66 yorum

 1. Paul

  Merhaba,
  Sahip olduğum FK 6561 plakalı aracımın iş bankasında olan kredimle alakalı geçmiş dönemlerde sorun yaşamıştım. Fakat bankayla şuanda hiçbir sorunum yoktur.Üstelik banka ilgili avukatınızı arayıp dosyayı geri çektiğini söylemiştir. İlgili avukatınız olan Ertuğrul Kılınç hiçbir sorun olmamasına rağmen aracımın üzerindeki takip durumunu kaldırmamış ve aracımı bağlatmıştır. Ayrıca banka müdürü bizzat avukatınızı arayıp durumu anlatmış ve avukatınız sorun olmadığını aracını trafikte kullanabilir dediğine bizzat ben ve banka müdürüm şahittir. Durum itibariyle öğrencilerim yolda kaldı ve işimi kaybetmek üzereyim.Bu mağduriyetime sebep olan avukatınızada ulaşamıyorum. Telefona çıkan Alev Kanter hn avukatın yerinde olmadığını söyleyerek bana yardımcı olmamaktadırlar. Konu ile alakalı şikayetlerimi dikkate almanızı ve gereken işlemleri yapmanızı rica ediyorum.
  İyi günler

  +1

 2. Çağdaş YEŞİL

  Kefil olduğum birinin ödeyemediği borcunu kapattım. Kapatırken bankayla ve avukatlık bürosuyla başka bir masraf çıkmaması konusunda anlaştık. Fakat aldığım ibranamede tahsil harcı hariç olmak üzere tüm borç kapatılmıştır gibi bir ifade yer alıyor. Tahsil harcı ne olduğunu da bilmiyorum. Bu borçtan tamamen kurtulduğumu nasıl anlayabilirim? Veya yapmam gereken nedir?
  Dosya No: ŞİŞLİ 5.İcra Müdürlüğü 2009/7600
  Saygılar.

 3. Belgin

  çağdaş bey tahsil harcı devletin sizden alacağı harçtır. bunun hukuk bürosuyla bir ilgisi yoktur ve sizin tarafınızdan ödenmesi gerekmektedir. hukuk bürosuyla görüşüp bir personeli icraya yönlendirmelerini isteyip icraya gidip dosyaya harcı yatırmanız gerekmektedir. aksi taktirde araç yada menkulünüz üstündeki haciz kalkmayacaktır. araç yada menkul üstünde haciz yoksa eğer dosya 1 yıl sonra takipsizlikten düşücektir bu nedenle haciz yoksa dosyaya harcı ödemenizede gerek yoktur.

 4. MUTLU TOKSÖZ

  Sayın Çağdaş YEŞİL ”tahsil harcı” borçlu tarafından ödenmesi gereken,dosyanın resmi olarak infaz olduğunu gösteren bir harç olup,şayet asıl borçluya rucü etmeyecekseniz yatırmanıza gerek yoktur.Yani asıl borçluya ödediğiniz kısım için icra takibi yapmayacaksınız bu harcı ödemenize gerek yoktur.

 5. eray

  merhaba;ben kredi kartı borcumu taksitlendirmiştim ve 1 sene boyunca 520tl ödedım daha sonra yapılandırıldı die aynı borcu odemem gerektıgını soledıler ve maaşıma haciz konuldu makbuzlarım elımde neyapmam gerekio kredi kartı borcum 5000tl.

 6. Cafer ÇELİK

  Merhaba;

  Ben bir özel bilğisayar kursuna gidiyordum işlerim bozuldu ve bilğisayar kursuna devam edemedim. Belirli bir parasını yatırmıştım ama 2000 küsür para ödemesi yapmamıştım. Daha sonra hakkımda mahkeme açılmış ve içralık duruma düştüm almadığım bir eğitimin parasını ödemek zorundamıyım.

 7. mehmet

  merhaba finans bankın bana hacizlik borcu vardı ve ben bu börcumu ödedim lakkin e devleten girdiğim zaman adıma açılmış haciz dosyası ya benim ödediğim borcumun dosyasını kapatmadıkları için e devlete görünüyor yada bilmiyorum bana yardımcı olacak arkadaşlar varmı?

 8. Uğur Gürol

  Selam Merhabalar;

  Aldığım son bir habere göre hiç bir bilgim olmadığı halde Garanti Bankası Hesaplarıma Şişli 6. İcra Tarafında el koyulmuştur. Fakat ben adapazarında yaşıyorum. Dosyamı gelip kontrol etme gibi bi şansım çok düşük. NE yapmam gerekiyor. Borcun ne borcu oldugunu ögrenemiyorum. yardım edersenizsevinirim.

 9. serkan kaçmaz

  bundan bir yıl önce yapıkırediyle sorun yaşamıştım avukatlık olmuştum ama bütüm borcumu ödeyip borcu yoktur kagıdı bile aldım ama edevlet sistemiyle bana acılan davaları görüp silinmedigi ögrenince bir yıl sonra aradım neden hale dosyam acık diye soruyorum bana icra dayresine dosya parası yatırcaksınız diyolar halbuki ben hepsini onlara ödedim bu sorunumu nasıl cözerim yardımcı olurmusunuz saygılar

 10. cihan yavuz

  tekırdağdan icra takibi başlatım ist.avr. yak.pid başmüd. bayrampaşa pdm 16 şubat 2012 tarihinde ulaştı 2012/173 dosya numaram burdakı telefon numaralarınızı arıyorum ama ulaşamıyorum neden

 11. hayrullah engin

  2002/13657 sayılı dosya16 ZA 915 PLAKA SAYILI TRAKTÖRÜMÜN DİLEKÇE YAZDIGIM HALDE HACİZ KALKMAMIŞ GERGİNİN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZE SUNARIM

 12. Abdullah Vacit Karataş

  İSTANBUL 24 İCRA MÜDÜRLÜĞÜ ne – İSTANBUL 24 İCRA MÜDÜRLÜĞÜ 2009/27214 nolu dosyam ödendiği halde hala sistemde göükmektedir…ne yapmam gerektiği hakkında bilgilendirirseniz sevinirim…saygılarımla…

 13. SERCAN

  MERABALAR
  31ARALIK2013 GUNU ARACIMI SATMAK UZERE BAKIRKÖY ISTANBUL CADDESI ÜZERİNDE OLAN NİSA OTOMOTİVE GELDIM VE SATIS ISLEMLERI ICIN NOTERLIGE GITTIK SATIS YAPTIK PARAMIZIN VERMEDILER ELIMIZE SENET YAZIP ERTESI GUN PARAMIZI VERECEKLERINI SÖYLEDILER AMA GORULDUGU UZERE 26.05.2014 YANI TARIH BU GUNUN HIC BI SONUC ALAMDIK HALA SAVCILIGA DA BAS VURDUK 2 KERE DOSYAMIZ TAKIPSIZLIK ALINDI BENIM YAPTIGIM HATA VS ENAYILIK IYI NIYETLILIK ADINI SIZ KOYUN YAPTIGIMINDA DEVLETIMIN CÖZEMEDIGINI BEN KENDI YOLLARIMLAMI CÖZİM BANA BU HUKUMETTE DEVLETTE YARDIMCI OLUCK HIC KIMSE YOK MU DUR .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.